SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1443 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1443 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

25.04.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), pacjent Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak)
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), pacjent Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1443 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1443 w TVP2 w poniedziałek 26.04.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1443 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1443 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1443 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1443 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1443 - streszczenie, co się wydarzy?

Darek (Andrzej Niemyt) dostaje od fanów sygnały, że doceniają jego odwagę. Piłkarz podniesiony na duchu wsparciem fanów ma nadzieję, że zacznie z powrotem grać. Niestety na kolejnej odprawie przedmeczowej dowiaduje się, że nie znalazł się w podstawowym składzie.

Klara (Olga Jankowska) i Marika biorą udział w przetargu na sprzątanie nowego biurowca. Atrakcyjna sprzątaczka, by zdobyć kontrakt, znów próbuje wykorzystać swój seksapil. Z kolei Pyrka stawia na rzeczową i profesjonalną prezentację.

Paweł (Mateusz Rzeźniczak) nie rezygnuje z Iwony (Izabela Zwierzyńska(. Próbuje wyciągnąć numer telefonu stażystki od pielęgniarek. W tym czasie Adrian (Sambor Czarnota) zaprasza Pyrkę do teatru. Po miłym wieczorze ma nadzieję na więcej. Magda (Honorata Witańska) zgadza się zamieszkać z Sebastianem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: