SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1439 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1439 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

19.04.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), pacjent Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak)
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), pacjent Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1438 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1438 w TVP2 we wtorek, 19.04.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1438 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1438 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1438 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1439 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1439 - streszczenie, co się wydarzy?

Rezygnacja z posady w Katowicach wychodzi Łukaszowi (Michał Rolnicki) na dobre. Sadowski dostaje nowy program na miejscu, a za dotychczasowe dokonania zawodowe dyrektor stacji wręcza mu nagrodę. Kasia (Katarzyna Glinka) jest wzruszona, gdy ukochany dziękuje jej publicznie za wyrozumiałość i wsparcie.

Darek (Andrzej Niemyt)  ponosi konsekwencje swojego szczerego wyznania. Pod domem piłkarza koczują paparazzi, a w sieci roi się od wpisów pełnych pogardy. Trener Pilecki przewiduje, że prasa i kibice zniszczą go, a dyrektor klubu boi się, że stracą sponsorów. Wkrótce Janicki dowiaduje się od dziennikarza, że został odsunięty od grania.

Hubert (Marek Molak), Klara (Olga Jankowska) i Agata (Natalia Zambrzycka) martwią się o Iwonę (Izabela Zwierzyńska), którą coraz częściej widują ze Świderskim (Sambor Czarnota). Pyrka wyznaje bratu, że nadal kocha Adriana. W szpitalu Iwonę zaczepia Paweł. Gdy jednak stażystka mówi, że nie ma dla niego czasu, pokazuje swoje prawdziwe oblicze.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: