SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1437 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1437 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

15.04.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Zenek Grzelak (Jan Pęczek), Borys (Jakub Wieczorek)
Barwy szczęścia po wakacjach 2015. Zenek Grzelak (Jan Pęczek), Borys (Jakub Wieczorek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1437 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1437 w TVP2 w poniedziałek, 18.04.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1436 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1437 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1437 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1437 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1437 - streszczenie, co się wydarzy?

Po wieczorze kawalerskim Borys (Jakub Wieczorek) budzi się w kiepskiej formie u Wiśniewskiego. Tymczasem zdenerwowana całonocną nieobecnością narzeczonego Grażyna (Ewa Konstancja Bułhak) ma kolejny problem. Jej kuzyn odwołał swój przyjazd na ślub i trzeba znaleźć nowego świadka. Z opresji Wasilewską ratuje Jerzy (Bronisław Wrocławski). Ostatecznie po wielu perypetiach parze udaje się stanąć przed urzędnikiem w USC, ale nie zawierają małżeństwa.

Kasia (Katarzyna Glinka) cieszy się, że Łukasz (Michał Rolnicki) wróci na stałe do Warszawy, ale jednocześnie martwi się, czy dobrze zrobił rezygnując z pracy. Piotr (Piort Jankowski) wypytuje Martę (Katarzyna Zielińska), co zezna Artur (Jacek Rozenek) w sprawie Eastwave Invest.

Wkrótce sam staje przed prokuratorem, który zadaje mu pytania dotyczące znajomości Walawskiego z Chowańskim.

Rodzice Darka (Andrzej Niemyt) przychodzą do Władka (Przemysław Stippa) na obiad. Róża (Anna Gronostaj) i Zdzisio (Zbigniew Buczkowski) zauważają, że Sławek i Wanda (Barbara Sołtysik) nie radzą sobie z tym, że ich syn jest gejem. Próbują oswoić ich z tą wiadomością.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: