SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1434 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1434 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

12.04.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1434. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Adrian Świderski (Sambor Czarnota)
Barwy szczęścia odc. 1434. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Adrian Świderski (Sambor Czarnota) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1434 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1434 w TVP2 w środę, 13.04.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1434 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1434 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1434 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1434 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1434 - streszczenie, co się wydarzy?

Lara jest zazdrosna o kontakty Adriana (Sambor Czarnotak) z Iwoną (Izabela Zwierzyńska). Z satysfakcją informuje rywalkę, że nie może ona kontynuować stażu z powodu niedopełnienia formalności w dziale kadr. Świderski zdecydowanie interweniuje w tej sprawie u kochanki. Przy okazji daje jej jasno do zrozumienia, że ich romans nic dla niego nie znaczył. Okazuje się, że relacje Pyrki z byłym narzeczonym nie podobają się też Pawłowi. Pacjent jest wyraźnie zainteresowany młodą stażystką.

Artur (Jacek Rozenek) dostaje wezwanie do prokuratury w sprawie Eastwave Invest. Uspokaja Martę (Katarzyna Zielińska), że jego interesy z Wadimem i Wladimirem były legalne. W tym czasie Piotr (Piotr Jankowski) i Janiszewski uzgadniają swoje zeznania i zastanawiają się, na kogo mogliby zrzucić winę.

Modest zostawia Natalii (Maria Dejmek) i Magdzie (Honorata Witańska) swoje ulotki i sugeruje, że wie o ich wyjeździe w góry. Zwoleńskie są zaskoczone, gdyż nie mówiły o tym matce. Przygotowania przed podróżą doprowadzają do tarć między Magdą a Sebastianem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: