SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1433 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1433 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

11.04.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1432. Marek (Marcin Perchuć)
Barwy szczęścia odc. 1432. Marek (Marcin Perchuć) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1433 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1433 w TVP2 we wtorek, 12.04.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1433 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1433 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1433 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1433 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1433 - streszczenie, co się wydarzy?

Odnaleziony Marek (Marcin Perchuć) jest w tak złym stanie psychicznym, że nie może uczestniczyć w pogrzebie Marii (Izabela Kuna). Po uroczystości u Pyrków zjawiają się dziewczyna Wojtka (Jakub Małek) oraz jej matka. Obiecują, że po powrocie do Finlandii zaopiekują się chłopakiem. Tego wieczoru Pyrkowie urządzają dla bliskich pokaz zdjęć Marii.

Klemens (Sebastian Perdek) informuje Natalię (Maria Dejmek) i Oliwiera (Mikołaj Krawczyk), że wybiera się z nimi do SPA. Magda przypadkowo zdradziła mu ich plany. Para postanawia zniechęcić do wyjazdu nadprogramowego uczestnika. W rozmowach Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki), Stefana (Krzysztof Kiersznowski) i Walerii (Ewa Ziętek) pojawia się temat odwlekanych ślubów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: