SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1431 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1431 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

07.04.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1431. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Agata (Natalia Zambrzycka), Hubert (Marek Molak), Teresa (Jolanta Lothe), Wojtek (Jakub Małek), Klara (Olga Jankowska)
Barwy szczęścia odc. 1431. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Agata (Natalia Zambrzycka), Hubert (Marek Molak), Teresa (Jolanta Lothe), Wojtek (Jakub Małek), Klara (Olga Jankowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1431 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1431 w TVP2 w piątek, 8.04.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1431 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1431 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1431 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1431 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1431 - streszczenie, co się wydarzy?

Pyrkowie zajmują się przygotowaniami do pogrzebu Marii (Izabela Kuna). Zrozpaczony Marek (Marcin Perchuć) nie jest w stanie poradzić sobie z bólem po śmierci żony. Dostaje silne leki od psychiatry. Krystyna (Hanna Bieluszko) odwiedza Pyrków, składa kondolencje i informuje ich o fatalnym stanie syna. Wojtek (Jakub Małek) nie dowierza jej słowom. Wie, że teściowa mamy nigdy jej nie lubiła i wcale się z tym nie kryła.

Darek (Andrzej Niemyt) odchodzi od Romy. Zamierza publicznie przyznać się do tego, że jest gejem. Władek radzi mu, by najpierw powiedział o tym rodzicom. Martwi się, że prawda może przekreślić karierę sportową piłkarza.

Anna(Dorota Kolak) wybiera się do Julki i Pawła. Przed wyjazdem do Włoch przekazuje Magdzie klucze do mieszkania i prosi, by opiekowała się Jerzym. Natalia (Maria Dejmek) wybiera się z Magdą (Honorata Witańska), Sebastianem i Oliwierem (Mikołaj Krawczyk) do SPA. Zamierza dać prawnikowi szansę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: