SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1430 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1430 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

06.04.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Maria Pyrka (Izabela Kuna)
Barwy szczęścia. Maria Pyrka (Izabela Kuna) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1430 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1430 w TVP2 w czwartek, 7.04.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1430 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1430 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1430 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1430 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1430 - streszczenie, co się wydarzy?

Profesor Świderski informuje Pyrków o śmierci Marii (Izabela Kuna). Hubert (Marek Molak) chce lecieć do Finlandii po Wojtka i Stasia, by osobiście przekazać braciom tę tragiczną wiadomość. Iwona (Izabela Zwierzyńska) zdradza Agacie (Natalia Zambrzycka), że mama była w ciąży. Marek (Marci Perchuć) jest w rozpaczy. To on siedział za kierownicą, gdy doszło do wypadku. Załamany mężczyzna obwinia się o śmierć żony. Swoje wsparcie w trudnych chwilach okazuje mu Nina (Aleksandra Popławska).

Po nocy spędzonej z Władkiem (Przemysław Stippa) Darek (Andrzej Niemyt) postanawia zakończyć relację z Romą, która jedynie pomagała mu ukryć prawdę o sobie przed światem. Anna (Dorota Kolak) traci posadę w szkole Matyldy. To dla niej i Jerzego (Bronisław Wrocławski) bardzo trudna sytuacja, gdyż teraz oboje z mężem są bez pracy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: