SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1425 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1425 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

30.03.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1425. Marcel (Kamil Maćkowiak), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska)
Barwy szczęścia odc. 1425. Marcel (Kamil Maćkowiak), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1425 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1425 w TVP2 w czwartek, 31.03.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1425 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1426 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1425 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1425 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1425 - streszczenie, co się wydarzy?

Po rozmowie z rywalką Waleria (Ewa Ziętek) jest przekonana, że nie musi martwić się o zbyt bliskie kontakty Stefana (Krzysztof Kiersznowski) z Urszulą. Karasiowa zaprzecza bowiem, że łączy ją z Górką coś więcej niż przyjaźń. Później jednak Urszula prosi Stefana o spotkanie, na którym wyznaje mu, że za bardzo zaangażowała się w ich znajomość, a Walerię okłamała, że nic do niego nie czuje. Z ukrycia parę obserwuje Koszykowa. Detektyw informuje Bartka (Bartosz Gelner), że nie znalazł grobu jego ojca.

Marta (Katarzyna Zielińska)wybiera się na jogging z Marcelem (Kamil Maćkowiak), ale podczas rozgrzewki ulega kontuzji. Lasota bierze Walawską na ręce. By dodać sobie odwagi, mężczyzna sięga po alkohol... Grażyna(Ewa Bułhak) jest w ferworze przygotowań do ślubu z Borysem (Jakub Wieczorek), a przed Jolą snuje dalekosiężne plany, z dziećmi włącznie. Zdominowany przez narzeczoną Grzelak zastanawia się, jak się jej przeciwstawić i powiedzieć, że nie jest gotowy na ożenek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: