SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1424 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1424 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

29.03.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1426. Bartek (Bartosz Gelner), Anatol (Marek Siudym)
Barwy szczęścia odc. 1426. Bartek (Bartosz Gelner), Anatol (Marek Siudym) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1424 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1424 w TVP2 w środę, 30.03.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1424 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1424 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1424 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1425 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1425 - streszczenie, co się wydarzy?

U Tomalów zjawia się Sandra (Paulina Komenda). Oddaje Maję (Lena Parol) Sabinie (Barbara Kurzaj) i tłumaczy, że jedynie chciała pobyć z córką. Władek (Przemysław Stippa)z trudem panuje nad sobą, ale fryzjerka lituje się nad płaczącą kobietą i nie wzywa policji. Szybko przekonuje się, że popełniła błąd.

Bartek (Bartosz Gelner) i Kornelia (Katarzyna Herman) bez skutku szukają grobu Anatola (Marek Siudym) na cmentarzu wskazanym przez Felicję. Walerię (Ewa Ziętek) wciąż zastanawia znajomość Stefana (Krzysztof Kiersznowski) z Urszulą. By upewnić się, czy ci dwoje naprawdę mieli ze sobą romans, spotyka się z rywalką.

Magda (Honorata Witańska) i Natalia (Maria Dejmek) są oburzone słowami matki, która przekazuje im rady wróża Modesta. Uważają, że to oszust i naciągacz, a matka obraża się na nie za te insynuacje. Sebastian nie rezygnuje z Magdy. Wciąż próbuje zdobyć podbić jej serce.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: