SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1423 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1423 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

24.03.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski), Maja (Lena Parol), Sandra (Paulina Komenda)
Barwy szczęścia. Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski), Maja (Lena Parol), Sandra (Paulina Komenda) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1423 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1423 w TVP2 we wtorek, 29.03.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1423 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1424 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1423 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1423 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1423 - streszczenie, co się wydarzy?

Trwają poszukiwania Mai (Lena Parol). Sabina (Barbara Kurzaj) w trosce o męża nie mówi mu o zaginięciu córeczki. W tym czasie Sandra (Paulina Komenda) ukrywa się w mieszkaniu koleżanki. Bartek (Bartosz Gelner) i Kornelia (Katarzyna Herman) jadą do Mszczonowa na spotkanie z siostrą Anatola, Felicją. Kobieta opowiada im o problemach, jakie miała Waleria (Ewa Ziętek) z jej bratem. Sama także nie potrafiła porozumieć się z Anatolem (Marek Siudym). Felicja potwierdza informację, że ojciec Bartka nie żyje, ale nie wie, gdzie jest jego grób. Małgosia radzi Natalii (maria Dejmek), by zrezygnowała ze spotkań z Oliwierem (Mikołaj Krawczyk). Prawnik jest w trakcie rozwodu. W roli swojego zięcia Zwoleńska chętnie widziałaby Sebastiana. Kłopoty sercowe córek postanawia omówić z wróżem Modestem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: