SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1422 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1422 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

23.03.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1440. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1440. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1422 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1422 w TVP2 w czwartek, 24.03.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1422 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1422 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1422 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1422 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1422 - streszczenie, co się wydarzy?

Stefan (Krzysztof Kiersznowski) wypytuje Bartka (Bartosz Gelner) o ojca, ale chłopak niewiele ma o nim do powiedzenia. Koszyk zaczyna zastanawiać się, w jaki sposób mógłby odnaleźć krewnych Anatola (Marek Siudym). Kornelia (Katarzyna Herman) uważa, że skoro to może pomóc Walerii (Ewa Ziętek) w odzyskaniu pamięci, powinien przynajmniej spróbować. Wkrótce u Górki zjawia się Julita (Katarzyna Sawczuk) pod pretekstem zagubionych odbitek zdjęć Urszuli (Bożena Stachura) i Stefana z Londynu. Waleria zauważa fotografię, na której para obejmuje się.

Łukasz (Michał Rolnicki) przyjeżdża na weekend do Warszawy, by spędzić czas z rodziną. Nagłe wezwanie do pracy, a następnie wizyta Dominiki (Aleksandra Woźniak) krzyżują jednak te plany. Kasia (Katarzyna Glinka) mówi mu wprost, że ma dosyć związku na odległość. Po ostatnich wydarzeniach Andrzej (Bartłomiej Nowosielski) i Władek (Przemysław Stippa) dochodzą do wniosku, że Sandra (Paulina Komenda) może być niebezpieczna. Sabina (Barbara Kurzaj) powinna zgłosić sprawę na policję. Nowakowa boi się jednak, że swoim donosem zniszczy kobiecie życie. Tymczasem Marianna (Ewa Florczak) i Kajtek (Jakub Dmochowski) będąc na spacerze z Mają (Lena Parol) z przerażeniem odkrywają, że dziewczynka zniknęła z wózka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: