SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1421 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1421 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

22.03.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Julita (Katarzyna Sawczuk), Bartek (Bartosz Gelner)
Barwy szczęścia. Julita (Katarzyna Sawczuk), Bartek (Bartosz Gelner) foto: ART SERVICE

"Barwy szczęścia" odcinek 1421 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1421 w TVP2 w środę, 23.03.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1421 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1421 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1421 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1421 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1421 - streszczenie, co się wydarzy?

Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) wraca na stałe do Polski. Zamierza rozpocząć nowe życie z dala od Zakrzewia. Przez pewien czas jednak chce pomieszkać z córkami w Warszawie. Zwoleńska odwiedza też wróża Modesta. Po seansie jest przekonana, że znajdzie pracę i właściwego mężczyznę. Bartek (Bartosz Gelner) ma dość Julity (Katarzyna Sawczuk) w Fitness Klubie. Dziewczyna coraz bardziej działa mu na nerwy – wtrąca się w sprawy jego klientek oraz próbuje z nim flirtować.

Waleria (Ewa Ziętekl) pod wpływem rozmowy z Julitą wypomina Stefanowi (Krzysztof Kiersznowski) znajomość z Urszulą (Bożena Stachura). W trakcie dyskusji poddenerwowana Koszykowa nazywa Górkę imieniem byłego męża. Bartek uważa to za znak, że matce wraca pamięć. Sabina (Barbara Kurzaj) jest roztrzęsiona po ostatnim spotkaniu z Sandrą (Paulina Komenda). Zwierza się Władkowi (Przemysław Stoppa), że okłamała kobietę w sprawie Mai (Lena Parol) i postraszyła ją policją. Róża (Anna Gronostaj) podsyca niepokój Nowakowej uważając, że matka dziewczynki może kiedyś wykorzystać te kłamstwa przeciwko niej. Tymczasem Sandra zjawia się w szpitalu u Tomali (Bartłomiej Nowosielski).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: