SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1417 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1417 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

16.03.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1403. Anna Marczak (Dorota Kolak), Jerzy (Bronisław Wrocławski)
Barwy szczęścia odc. 1403. Anna Marczak (Dorota Kolak), Jerzy (Bronisław Wrocławski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1417 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1417 w TVP2 w czwartek, 17.03.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1417 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1417 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1417 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1417 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1417 - streszczenie, co się wydarzy?

Basia (Sławomira Łozińska) próbuje oswoić się z myślą, że ponownie została babcią i że ze względu na konflikt Adama (Bartosz Porczyk) z Agnieszką (Anna Dereszowska) prawdopodobnie nigdy nie pozna wnuczki. Wspiera ją Kasia (Katarzyna Glinka).

Anna (Dorota Kolak) nie może skupić się na pracy i Matylda (Aleksandra Justa) daje jej kilka dni wolnego. Z kolei wypisanego ze szpitala Wojciecha (Dawid Zawadzki) trapią wyrzuty sumienia. Florczak wbrew woli żony zamawia transport medyczny i jedzie rozmówić się z Radosławem (Piotr Miazga). Tomala uważa, że powinni zgłosić na policji odnalezienie się matki Mai, ale Sabina (Barbara Kurzaj) boi się, że to przekreśli ich szansę na adopcję. Wkrótce w salonie fryzjerskim znów zjawia się Sandra, a zaraz po niej przychodzi tam Marianna z Mają.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: