SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1416 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1416 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

15.03.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1415. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1415. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1416 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1416 w TVP2 w środę, 16.03.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1416 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1416 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1416 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1416 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1416 - streszczenie, co się wydarzy?

Dominika (Aleksandra Woźniak) ma zaawansowaną depresję. Kasia (Katarzyna Glinka) uważa, że oboje z Łukaszem (Michał Rolnicki) powinni jej pomóc. Lekarz kobiety twierdzi jednak, że Sadowski powinien trzymać się z daleka od żony.

Tylko zeznania Florczaka (Dawid Zawadzki) mogą oczyścić Jerzego (Bronisław Wrocławski) z postawionych mu zarzutów, dlatego Oliwier (Mikołaj Krawczyk) i Natalia (Maria Dejmek) decydują się odwiedzić go w jego mieszkaniu. Prawnikom udaje się poruszyć sumienie Wojciecha, ale nie zmienia on swoich zeznań. Klubik dziecięcy kończy działalność.

Klara (Olga Jankowska), Ada (Antonina Respondek) i Jaga (Maria Dębska)z pomocą Huberta (Marek Molak) i chłopaków z zespołu porządkują dom Basi (Sławomira Łozińska). Z podziękowaniami wpadają ich dawni podopieczni z Milenką i Adamem (Jakub Wróblewski) na czele. Wkrótce Jola (Małgorzata Potocka) mówi Basi, że jest zainteresowana wynajęciem jej domu na swój nowy biznes.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: