SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1415 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1415 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

14.03.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1415. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1415. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1415 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1415 w TVP2 we wtorek, 15.03.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1415 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1415 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1415 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1415 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1415 - streszczenie, co się wydarzy?

Po próbie samobójczej Dominika (Aleksandra Woźniak) trafia do szpitala. Kasia obwinia się o to, co się stało. Z kolei Łukasz (Michał Rolnicki) jest przekonany, że żona zrobiła mu na złość.

Borys (Jakub Wiecozrek) zaczepia śpieszącą się do pracy Bożenę (Marieta Żukowska), ale kobieta ignoruje jego zaloty. By zatrzeć złe wrażenie, Grzelak kupuje dla Wiśniewskiej kwiaty. Tymczasem inspektor PIP wydaje pomyślną dla Bożeny decyzję, a właścicielka pralni przeprasza swoje pracownice, że nie uwierzyła w ich zarzuty dotyczący molestowania. Zapowiada zwolnienie Kasprzaka i proponuje Wiśniewskiej jego posadę.

Natalia (Maria Dejmek) i Klemens (Sebastian Perdek) zdobywają nowe dowody na nierzetelność Budfiksu zanim w firmie rozpoczął pracę Jerzy. Oliwier (Mikołaj Krawczyk) przekonuje prokuratora, by włączył dokumenty do sprawy. Magda (Honorata Witańska) odrzuca zaproszenie Sebastiana, który chciał wyjechać z nią do Rzymu. Później mówi siostrze, że boi się zaangażować w nowy związek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: