SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1414 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1414 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

11.03.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski), Maja (Lena Parol), Sandra (Paulina Komenda)
Barwy szczęścia. Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski), Maja (Lena Parol), Sandra (Paulina Komenda) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1414 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1414 w TVP2 w poniedziałek, 14.03.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1414 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1414 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1414 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1414 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1414 - streszczenie, co się wydarzy?

Sabina (Barbara Kurzaj) boi się, że Sandra (Paulina Komenda) będzie chciała odebrać jej Maję (Lena Parol). Wkrótce matka dziewczynki przychodzi do salonu fryzjerskiego, by pochwalić się zmianami, które zaszły w jej życiu.

Julita znów zamierza asystować Bartkowi (Bartosz Gelner) podczas masażu. Koszyk ma tego dość. Uświadamia dziewczynie, że jego zawód wymaga wykształcenia i odpowiednich kwalifikacji. Nie ma w nim miejsca na zabawę i brak profesjonalizmu. Niezrażona tym Julita, by być bliżej Bartka, zatrudnia się Fitness Klubie.

Łukasz (Michał Rolnicki) denerwuje się przed rozprawą rozwodową. Na domiar złego nie może dodzwonić się do żony. Przed budynkiem sądu spotyka swoich rodziców, którzy mieli przywieźć Dominikę (Aleksandra Woźniak).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: