SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1412 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1412 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

09.03.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1425. Marcel (Kamil Maćkowiak), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska)
Barwy szczęścia odc. 1425. Marcel (Kamil Maćkowiak), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1412 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1412 w TVP2 w czwartek, 10.03.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1412 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1412 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1412 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1412 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1412 - streszczenie, co się wydarzy?

Grażyna (Ewa Bułhak) całkowicie podporządkowuje sobie Borysa (Jakub Wieczorek). Organizuje mu czas i wyznacza zajęcia domowe, nie podoba jej się również obecność psa w domu. Grzelakowi udaje się w końcu wymknąć z mieszkania, by w towarzystwie Wiśniewskiego (Kazimierz Mazur) obejrzeć mecz.

Władek (Przemysław Stippa) dowiaduje się z prasowych doniesień, że Darek (Andrzej Niemyt) i Roma (Sylwia Madejska) znowu są razem. Próbując mu się wytłumaczyć, Janicki mówi, że wydał oświadczenie o zażegnaniu kryzysu z narzeczoną, żeby media dały mu spokój. W rzeczywistości zależy mu na Cieślaku, ale musi zachować pozory dla dobra swojej piłkarskiej kariery.

Marta (Katarzyna Zielińska) i Marlena (Magdalena Grąziowska) wspierają Marcela (Kamil Maćkowiak), który ma problemy ze znalezieniem pracy. Mężczyzna przyznaje, że wciąż walczy z pokusą sięgnięcia po alkohol. Wkrótce Czarek (Michał Kitliński) odkrywa, że ktoś korzystał z jego barku. Oskarża o to Lasotę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: