SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1405 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1405 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

29.02.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Julita (Katarzyna Sawczuk), Stefan Górka (Krzysztof Kiersznowski)
Barwy szczęścia. Julita (Katarzyna Sawczuk), Stefan Górka (Krzysztof Kiersznowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1405 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1405 w TVP2 we wtorek, 1.03.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1404 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1404 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1404 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1405 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1405 - streszczenie, co się wydarzy?

Julita (Katarzyna Sawczuk) zwierza się Stefanowi (Krzysztof Kiersznowski), że boi się powiedzieć matce o swoim rozstaniu z Radkiem (Filip Kosior). To tak jakby przyznała się do błędu. Górka pozwala jej zatrzymać się jakiś czas na Zacisznej. Obecność dziewczyny drażni Walerię (Ewa ZIętek) przekonaną, że Stefan romansował z matką kłopotliwej lokatorki. Tymczasem Julita zaczyna interesować się jej synem, Bartkiem (Bartosz Gelner).

Marta (Katarzyna Zielińska) ostrzega Marlenę (Magdalena Grąziowska), by nie powtarzała błędów z przeszłości, gdy miała męża alkoholika. Jeśli Marcel chce zerwać z nałogiem, musi sam zgłosić się na odwyk. Artur (Jacek Rozenek) nie podoba się zaangażowanie żony w pomoc obcemu mężczyźnie. Jest zdania, że wtrącanie się w cudze sprawy, przyniesie więcej szkody niż pożytku. Klara (Olga Jankowska) i Ada walczą o utrzymanie klubiku, mimo że straciły już połowę klientów. Hubert (Marek Molak) wciąż sugeruje żonie, że powinni pomyśleć o założeniu rodziny.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: