SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1404 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1404 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

25.02.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Marcel (Kamil Maćkowiak), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska)
Barwy szczęścia. Marcel (Kamil Maćkowiak), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1404 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1404 w TVP2 w poniedziałek, 29.02.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1404 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1404 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1404 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1404 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1404 - streszczenie, co się wydarzy?

Waleria(Ewa Ziętek) przypomina sobie coraz więcej faktów ze swojego życia. Nachodzą ją podejrzenia, że podczas jej nieobecności Stefan (Krzysztof Kiersznowski) miał romans. Mimo wszystko Górka jest szczęśliwy, że ukochana odzyskuje pamięć. Wspólnie jadą do Kornelii (Katarzyna Herman), by dowiedzieć się, dlaczego rozstała się z Bartkiem (Bartosz Gelner). Klemens (Sebastian Perdek) zaczyna unikać Natalii(Maria Dejmek). Zwoleńska jest przekonana, że to z powodu ich pocałunku, ale kolega zaprzecza.

Marta (Katarzyna Zielińska) pod pretekstem kupna zegarka umawia się z Marcelem (Kamil Maćkowiak) na spotkanie. Szybko zdobywa zaufanie brata Marleny (Magdalena Grąziowska) i kieruje rozmowę na tematy osobiste. Wyznaje, że sama boryka się z uzależnieniem. Dzięki niej Marcel dochodzi do wniosku, że i jemu uda się pokonać nałóg.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: