SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1403 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1403 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

24.02.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1348. Marta (Katarzyna Zielińska), Artur Chowański (Jacek Rozenek)
Barwy szczęścia odc. 1348. Marta (Katarzyna Zielińska), Artur Chowański (Jacek Rozenek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1403 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1403 w TVP2 w czwartek, 25.02.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1403 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1403 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1403 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1403 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1403 - streszczenie, co się wydarzy?

Borecki (Zbigniew Dziduch) wyraża zgodę na wizytę Anny (Dorota Kolak) w areszcie. Żona próbuje obudzić w Jerzym (Bronisław Wrocławski) wolę walki. Prokurator przesłuchuje przebywającego w szpitalu Wojciecha. Florczak obciąża zeznaniami współpracownika.

Marta (Katarzyna Zielińska) jedzie do Igi (Ada Fijał), by odebrać Ewę (Gabrysia Ziembicka) . Dziewczynka nie chce jednak wracać do domu. Zdenerwowana Walawska znów ma ochotę sięgnąć po kieliszek koniaku. Wkrótce Martę z polecenia Kasi (Katarzyna Glinka) odwiedza Marlena (Magdalena Grąziowska), która chce zasięgnąć porady w sprawie brata alkoholika.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: