SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1401 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1401 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

18.02.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1401. Bartek (Bartosz Gelner), Kornelia (Katarzyna Herman)
Barwy szczęścia odc. 1401. Bartek (Bartosz Gelner), Kornelia (Katarzyna Herman) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1401 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1401 w TVP2 we wtorek, 23.02.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1401 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1401 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1401 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1401 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1401 - streszczenie, co się wydarzy?

Piotr (Piotr Jankowski) dziękuje Marcie (Katarzyna Zielińska) za opiekę nad dziećmi i przeprasza za to, że ściągnął na rodzinę niebezpieczeństwo. Mimo że nadal przebywa w szpitalu, policja chce go przesłuchać. Marta prosi Artura (Jacek Rozenek), by nie obciążał Walawskiego zeznaniami, gdyż Iga(Ada Fijał) nie poradzi sobie sama z wychowaniem dzieci, gdy mąż trafi do więzienia za łapówkarstwo.

Władek (Przemysław Stippa) zwierza się Beacie (Anita Jancia-Prokopowiecz), że po jego wyznaniu, Darek (Andzrej Niemyt) speszył się i wyszedł bez słowa. Andrzej (Bartłomiej Nowosielski), by poprawić przyjacielowi humor, zabiera go do pubu na mecz Janickiego. Cieślak z uwagą śledzi akcję na boisku i cały czas myśli o Darku. Bartek (Bartosz Gelner) po rozmowie z matką zastanawia się nad ślubem z Kornelią (Katarzyna Herman). W odpowiedzi Wagner kończy ich związek. Podczas odwiedzin u rodziców Łukasza(Michał Rolnicki), Kasia (Katarzyna Glinka) natyka się na Dominikę (Aleksandra Woźniak).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: