SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1400 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1400 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

17.02.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1399. Jerzy (Bronisław Wrocławski)
Barwy szczęścia odc. 1399. Jerzy (Bronisław Wrocławski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1400 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1400 w TVP2 w czwartek, 18.02.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1400 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1400 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1400 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1400 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1400 - streszczenie, co się wydarzy?

Dowody zebrane w sprawie wypadku na budowie stawiają Marczaka (Bronisław Wrocławski) w bardzo niekorzystnej sytuacji. Ekspertyza wykazuje, że katastrofę budowlaną spowodowało użycie niewłaściwych materiałów. Szefowie Marczaka zeznali, że mieli zastrzeżenia do jego pracy, a jego plany wyjazdowe prokurator uznał za próbę ucieczki z kraju. Do obrony przebywającego w areszcie męża Anna (Dorota Kolak) wynajmuje Jakubczyka (Mikołaj Krawczyk).

Maciek (Tomasz Mycan) żegna się z Władkiem (Przemysław Stippa) przed wyjazdem do Krakowa. Po spotkaniu z byłym partnerem Cieślak nie może uwolnić się od przygnębiających myśli. Za radą Beaty (Anita Jancia-Prokopowiecz) próbuje zapomnieć o kłopotach w towarzystwie Darka (Andrzej Niemyt). Wyznaje sąsiadowi, że jest gejem. Marta (Katarzyna Zielińska) i Artur (Jacek Rozenek) wracają z dziećmi do Warszawy. Wypisana ze szpitala Iga (Ada Fijał) cieszy się, że wróciła do Moniki (Kalina Kajper) i Miłosza (Jakub Kwinta). Tymczasem lekarze podejmują próbę wybudzenia Piotra (Piotr Jankowski) ze śpiączki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: