SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1395 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1395 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

09.02.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odcinek 1395. Waleria (Ewa Ziętek), Leon Małkowski (Włodzimierz Matuszak)
Barwy szczęścia odcinek 1395. Waleria (Ewa Ziętek), Leon Małkowski (Włodzimierz Matuszak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1395 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1395 w TVP2 w środę, 10.02.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1395 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1395 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1395 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1395 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1395 - streszczenie, co się wydarzy?

Waleria (Ewa Ziętek) rezygnuje z wizyt u psychiatry, gdyż nie myśli o powrocie do dawnego życia. Informuje Małkowskiego (Włodzimierz Matuszak), że postanowiła zostać w Sokółkach z nim i jego córką. Gdy mężczyzna mówi, że wolałby, aby najpierw odzyskała pamięć, a dopiero później dokonała wyboru, wzburzona Waleria wybiega z domu. Staje na poboczu drogi i łapie okazję.

Witek (Przemysław Stippa) wynosi z domu laptopa Jacka i przekazuje go ojcu. Na skopiowanym dysku Marek odkrywa dowody na oszustwo Brożka. Tymczasem Nina (Aleksandra Popławska) jest gotowa, by notarialnie przepisać na męża udziały w firmie.

Marlena (Magdalena Grąziowska), po tym jak Marcel (Kamil Maćkowiak) próbował sprzedać jej złoty zegarek, domyśla się, że brat ma kłopoty finansowe. Okazuje się, że dom Lasoty został zlicytowany przez komornika.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: