SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1394 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1394 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

08.02.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia, Bożena (Marieta Żukowska)
Barwy szczęścia Bożena (Marieta Żukowska) foto:

"Barwy szczęścia" odcinek 1394 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1394 w TVP2 we wtorek, 9.02.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1394 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1394 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1394 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1394 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1394 - streszczenie, co się wydarzy?

Mirek ma pretensje do Bożeny (Marieta Żukowska), że nie powiedziała wcześniej, że była molestowana przez Kasprzaka. W gniewie zarzuca ukochanej, że sama sprowokowała Kasprzaka. Później jednak jedzie do pralni i dotkliwie bije szefa Wiśniewskiej.

W obawie o bezpieczeństwo Kasi (Katarzyna Glinka) Sadowski (Michał Rolnicki) przekłada swój wyjazd do Katowic. Wkrótce osiedle Pod Sosnami obiega wiadomość o serii włamań, do których doszło w okolicy. Ktoś próbował też dostać się do mieszkania Walawskich.

Marek (Marcin Perchuć) chce sprawdzić, czy Jacek miał coś wspólnego z wyciekiem danych z ESC. Od Witka (Witold Sosulski) dowiaduje się, że Brożek ma laptopa, którego strzeże jak oka w głowie. U Stefana (Krzysztof Kiersznowski) zjawia się przerażony Małkowski. Okazuje się, że Waleria nie wróciła z terapii do domu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: