SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1393 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1393 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

04.02.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1392. Iga (Ada Fijał), Marta (Katarzyna Zielińska), Monika (Kalina Kajper)
Barwy szczęścia odc. 1392. Iga (Ada Fijał), Marta (Katarzyna Zielińska), Monika (Kalina Kajper) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1393 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1393 w TVP2 w poniedziałek, 8.02.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1393 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1393 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1393 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1393 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1393 - streszczenie, co się wydarzy?

Marta (Katarzyna Zielińska) informuje Igę (Ada Fijał), że wyjeżdża z dziećmi na wieś. Kasia (Katarzyna Glinka) zostaje w Warszawie ze względu na ojca. Stefan (Krzysztof Kiersznowski) zarzuca Łukaszowi (Michał Rolnicki), że sprowadził na jego córkę niebezpieczeństwo, a sam lada chwila wyjeżdża do Katowic. Wieczorem na osiedlu pojawia się zamaskowany mężczyzna.

Władek (Przemysław Stippa) za radą Beaty zaprasza Darka do siebie na obiad. Janicki zjawia się u niego z Romą. Bożena składa skargę na szefa w Państwowej Inspekcji Pracy. Rozmowa z urzędnikiem kosztuje ją wiele nerwów i uświadamia, jak trudna będzie walka o własne prawa. Po powrocie do domu Wiśniewska (Marieta Żukoewska) mówi o kłopotach w pracy Mirkowi. Narzeczony myślami jest jednak przy kochance.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: