SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1391 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1391 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

02.02.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1391. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Ksawery (Bastian Węglewski), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1391. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Ksawery (Bastian Węglewski), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1391 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1391 w TVP2 w środę, 3.02.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1391 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1391 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1391 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1391 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1391 - streszczenie, co się wydarzy?

Po operacji Piotr (Piotr Jankowski) zostaje wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną. Rokowania nadal są poważne. Wejścia do sali Walawskiego pilnuje policjant, ale zrozpaczona Iga (Ada Fijał) mimo to boi się, że Rosjanie zabiją jej męża. Łukasz (Michał Rolnicki) decyduje się wyemitować materiał o przejęciu G&G. Jest pewien, że jemu jako dziennikarzowi, nic nie grozi. Nie zdaje sobie sprawy, że też jest obserwowany.

W pracy Władek (Przemysław Stippa) opowiada Beacie o Darku. Koleżanka sugeruje, że piłkarz może być gejem. Wkrótce sąsiedzi znów się spotykają. Gdy spacerują po parku, podchodzą do nich kibice drużyny Darka. Robi się nieprzyjemnie. Wielu rodziców rezygnuje z usług klubiku Klary (Olga Jankowska) i przenosi swoje pociechy do nowo powstałego żłobka. Hubert (Marek Molak) sugeruje ukochanej, że nadszedł czas, by pomyśleli o własnym dziecku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: