SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1386 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1386 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

25.01.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Iga (Ada Fijał), Piotr Walawski (Piotr Jankowski)
Barwy szczęścia. Iga (Ada Fijał), Piotr Walawski (Piotr Jankowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1386 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1386 w TVP2 we wtorek, 26.01.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1386 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1383 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1386 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1386 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1386 - streszczenie, co się wydarzy?

Jerzy (Bronisław Wrocławski) wraca do pracy po urlopie. Radosław i Janusz zaskakują go informacją o premii za zrealizowanie planu budowy. Podsuwają też Marczakowi protokół odbioru stropu, który powstał w trakcie jego nieobecności. Mężczyzna chce wcześniej wiedzieć, czy wzięli pod uwagę jego wytyczne. Dopytuje o to Wojciecha.

Kasia (Katarzyna Glinka) informuje Rybińskich, że zamierza zamknąć sprawę ojcostwa Łukasza (Michał Rolnicki). Reakcja Aliny ją zaskakuje. Kasia i Czarek dostają e-mail od Marcela. Górka umawia się z bratem Marleny w kawiarni. Mężczyzna jest bardzo zdenerwowany.

Iga (Ada Fijał) wstrzymała publikację artykułu o Skowrońskim. Teraz boi się iść do pracy, gdyż spodziewa się kłopotów. Przed wydawnictwem natyka się na wściekłego Wadima. Szczęśliwie udaje się jej udobruchać szefa. Po pracy dziennikarka odwiedza Martę (Katarzyna Zielińska) i prosi o radę w sprawie Rosjan.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: