SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1385 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1385 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

21.01.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1384. Marcel (Kamil Maćkowiak)
Barwy szczęścia odc. 1384. Marcel (Kamil Maćkowiak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1385 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1385 w TVP2 w poniedziałek, 25.01.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1384 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1383 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1384 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1385 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1385 - streszczenie, co się wydarzy?

Malwina (Joanna Gleń) prosi bliskich o wybaczenie i obiecuje, że będzie kontynuować terapię. Marczakowie mają nadzieję, że to już koniec kłopotów. Wtedy jednak w ich domu zjawia się Franek. Przybysz sugeruje Przemkowi, że miał romans z jego żoną i domaga się zwrotu 10 tys. zł, które Malwina rzekomo mu ukradła.

Zakochana w Borysie (Jakub Wieczorek) Grażyna wypytuje Basię o przeszłość młodego Grzelaka. Nie wierzy, że człowiek o złotym sercu, jakim jawi się jej bratanek Zenka, mógł dopuścić się zbrodni. U Grzelaków zjawia się załamana Justyna (Lidia Sadowa), która właśnie pokłóciła się z Norbertem. Pechowo niebawem mężczyzna wylatuje do Danii.

Zenek (Jan Pęczek) ma mało czasu, by pogodzić skłóconą parę. Iga (Ada Fijał) buntuje się przeciwko Wadimowi i nie chce pisać artykułów kompromitujących Skowrońskiego. Piotr (Piotr Jankowski) radzi, by żona wypełniła polecenia Rosjanina, on tymczasem ostrzeże szefa Oszczędnej Energii. Walawska boi się, że w ten sposób wpadnie w jeszcze większe kłopoty.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: