SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1381na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1381na vod.tvp.pl w internecie za darmo

14.01.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Bożena (Marieta Żukowska), Kornelia (Katarzyna Herman)
Barwy szczęścia. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Bożena (Marieta Żukowska), Kornelia (Katarzyna Herman) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1381 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1381 w TVP2 w poniedziałek, 18.01.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1381 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1381 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1381 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1381 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1381 - streszczenie, co się wydarzy?

Marczakowie wciąż nie mają z córką żadnego kontaktu. Tymczasem Malwina (Joanna Gleń) zatrzymuje się z Frankiem w luksusowym hotelu, gdzie wydaje prawie wszystkie pieniądze. W kancelarii Waldemar z przerażeniem odkrywa brak gotówki zdeponowanej u niego przez klienta. Mirek (Paweł Ferens) zaczyna podejrzewać, że Bożena (Marieta Żukowska) ma romans. Nie wie, że Wiśniewska ubiera się seksownie do pracy, by sprowokować szefa i zdobyć dowody na molestowanie. W Biomerze koledzy żegnają odchodzącego z firmy Maćka (Tomasz Mycan). Cieślak jest przygnębiony tym, jak potoczyły się ich relacje. Na osiedlu Władek (Przemysław Stippa) i Kajtek (Jakub Dmochowski) poznają Romę i Darka, którzy szukają w okolicy mieszkania. Rozpoznają w mężczyźnie znanego piłkarza.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: