SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1379 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1379 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

12.01.2016, godz. 18:29
	Barwy szczęścia. Marlena (Magdalena Grąziowska), Czarek (Michał Kitliński)
Barwy szczęścia. Marlena (Magdalena Grąziowska), Czarek (Michał Kitliński) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1379 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1379 w TVP2 w środę, 13.01.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1379 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1379 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1379 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1379 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1379 - streszczenie, co się wydarzy?

Jerzy (Bronisław Wrocławski) podwozi córkę do kancelarii Rybińskiego, by mogła oddać klucze. W pustym biurze Malwina (Joanna Gleń) zabiera z sejfowego depozytu kopertę z pieniędzmi. W drodze powrotnej nawiązuje znajomość z przygodnym chłopakiem Frankiem i nie wraca na noc do domu.

Justyna (Lidia Sadowa) zostawia syna pod opieką ojca i udaje się na rozmowę kwalifikacyjną. Mówi Zenkowi (Jan Pęczak), że mają z Norbertem (Mateusz Ławrynowicz) kłopoty finansowe, ale nie chce, by mąż wyjeżdżał za pracą do Danii.

Między Marleną (Magdalena Grąziowska) i Czarkiem (Michał Kitliński) dochodzi do kłótni o listę gości ślubnych. Dziewczynie jest przykro, gdyż na liście narzeczonego widnieje ponad sto nazwisk, a ona nie ma bliskich, których mogłaby zaprosić na uroczystość.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: