SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1377 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1377 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

07.01.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia odcinek 1369, Waleria (Ewa Ziętek), Leon (Włodzimierz Matuszak), Bartek (Bartosz Gelner)
Barwy szczęścia odcinek 1369, Waleria (Ewa Ziętek), Leon (Włodzimierz Matuszak), Bartek (Bartosz Gelner) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1377 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1377 w TVP2 w poniedziałek, 11.01.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1377 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1377 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1377 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1377 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1377 - streszczenie, co się wydarzy?

Annie (Dorota Kolak) nie udaje się nakłonić córki, by poszła do lekarza. Malwina (Joanna Gleń) upiera się, że bierze leki, ale jej zachowanie temu przeczy. Dziewczyna nie martwi się utratą pracy, szasta pieniędzmi i oskarża Przemka (Dobromir Dymecki) o romans z Wiolettą, której mąż udziela lekcji angielskiego. Jerzy (Bronisław Wrocławski) bierze tygodniowy urlop i przyjeżdża do Zakrzewia, by pomóc Annie.

Radosław korzysta z okazji, by zamknąć prace nad zbrojeniami bez uwzględnienia wcześniejszych sugestii Marczaka. Małkowski (Włodzimierz Matuszak)przywozi Walerię (Ewa Ziętek) na Zaciszną, ale Koszykowa nie pamięta tego miejsca. Wszyscy udają się na konsultację z lekarzem psychiatrą. Iga (Ada Fijał) nalega, by Piotr (Piotr Jankowski) znalazł pracę, on jednak wciąż łudzi się, że odzyska posadę w G&G. Tymczasem w wydawnictwie Wadim naciska na żonę Walawskiego, by zajęła się zwolnieniami.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: