SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1375 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1375 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

05.01.2016, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Malwina (Joanna Gleń), Waldemar Rybiński (Jacek Romanowski)
Barwy szczęścia. Malwina (Joanna Gleń), Waldemar Rybiński (Jacek Romanowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1375 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1375 w TVP2 w środę, 6.01.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1375 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1375 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1375 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1375 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1375 - streszczenie, co się wydarzy?

Anna (Dorota Kolak) jest świadkiem kłótni Malwiny (Joanna Gleń) i Przemka (Dobromir Dymecki). Od Haliny (Anna Borowiec) dowiaduje się, że ich małżeństwo od dawna przechodzi kryzys. Domyśla się, że ma to związek z Rybińskim (Jacek Romanowski), dlatego postanawia się z nim spotkać.

Hubert (Marek Molak) zaczyna trenować bieganie. Okazuje się, że powrót do dawnej formy nie będzie łatwy. Prawnik reprezentujący firmę Ozon domaga się od ESC olbrzymiego odszkodowania. Trudne negocjacje bierze na siebie Jacek (Mariusz Ostrowski). Widząc to, Nina (Aleksandra Popławska) ma wyrzuty sumienia, że zwątpiła w uczciwość męża.

Za sprawą Brożka głównym podejrzanym w sprawie wycieku danych staje się Mateusz. Mężczyzna tłumaczy Sebastianowi, w jaki sposób Jacek wrobił do w przestępstwo. Marek (Marcin Perchuć) postanawia zrobić wszystko, by zdemaskować przekręty Brożka i oczyścić dobre imię kolegi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: