SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1373 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1373 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

30.12.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia odcinek 1372. Waleria (Ewa Ziętek), Leon (Włodzimierz Matuszak)
Barwy szczęścia odcinek 1372. Waleria (Ewa Ziętek), Leon (Włodzimierz Matuszak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1373 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1373 w TVP2 w poniedziałek, 4.01.2016 godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1373 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1373 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo "Barwy szczęścia" odc. 1373 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1373 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1373 - streszczenie, co się wydarzy?

Bartek (Bartosz Gelner) i Stefan (Krzysztof Kiersznowski) dochodzą do wniosku, że amnezja Walerii (Ewa Ziętek) jest wynikiem choroby. Po konsultacji z psychiatrą poleconym przez Kornelię (Katarzyna Herman) zastanawiają się nad złożeniem wniosku o ubezwłasnowolnienie Koszykowej.

Malwina (Joanna Gleń) kupuje Waldemarowi (Jacek Romanowski) na urodziny drogi prezent. Ich znajomość staje się coraz bardziej zażyła i wykracza poza relacje szef - sekretarka.

Hubert (Marek Molak) z niedowierzaniem czyta w sieci komentarze na swój temat. Na internetowym forum fani zarzucają muzykowi, że powinien zrzucić zbędne kilogramy. Klara (Olga Jankowska) i Jaga (Maria Dębska) zauważają siniaki na ciele Milenki. Dziewczynka twierdzi, że uderzyła ją Maryla, nowa partnerka taty.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: