SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1372 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1372 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

29.12.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia odcinek 1372. Waleria (Ewa Ziętek), Leon (Włodzimierz Matuszak)
Barwy szczęścia odcinek 1372. Waleria (Ewa Ziętek), Leon (Włodzimierz Matuszak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1372 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1372 w TVP2 w środę 30.12.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1372 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1372 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1372 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1372 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1372 - streszczenie, co się wydarzy?

Kasia (Katarzyna Glinka) i Bartek (Bartosz Gelner) odbierają z lotniska Stefana (Krzysztof Kiersznowski) i Urszulę. Górka chce jak najszybciej spotkać się z Walerią (Ewa Ziętek). W Sokółkach pokazuje ukochanej wspólne zdjęcia z wakacji. Koszykowa nie poznaje jednak ani Kasi ani Stefana. Zapłakana prosi, by dali jej wreszcie spokój.

Grażyna (Ewa Konstancja Bułhak) znów zalewa mieszkanie Jerzego (Bronisław Wrocławski). Zostawia sąsiadowi klucze, prosząc, by zajął się naprawieniem usterki. Do pomocy Marczak zatrudnia Borysa (Jakub Wieczorek). Młody Grzelak wpada w oko Wasilewskiej.

Nadchodzi dzień rozprawy Ernesta (Krystian Kukułka). W sądzie wspierają go rodzice. Za ucieczkę z miejsca wypadku chłopakowi grozi więzienie. Wiele zależy od zeznań Zenka. Tymczasem Marta (Katarzyna Zielińska) i Ewa (Gabriela Ziembicka) przygotowują zaproszenia ślubne. Walawską zaskakuje pytanie córki o to, czy zaproszą na uroczystość Roberta.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: