SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1370 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1370 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

24.12.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1175. Waleria (Ewa Ziętek)
Barwy szczęścia odc. 1175. Waleria (Ewa Ziętek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1370 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1370 w TVP2 w poniedziałek 28.12.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1370 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1370 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1370 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1369 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1369 - streszczenie, co się wydarzy?

Bartek (Bartosz Gelner)  i Łukasz (Michał Rolnicki) wybierają się na Podlasie i spotykają z Leonem Małkowskim (Włodzimierz Matuszak), od którego dostali informację o Walerii (Ewa Ziętek). Mężczyzna opowiada im, że parę miesięcy temu spotkał na przystanku kobietę, która wyglądała na zagubioną i szukała pracy. Przedstawiła się jako Zofia Jankowska. Od tamtej pory mieszka z nim i jego niepełnosprawną córką.

Sabina (Barbara Kurzaj) uważa, że jej mąż je dużo i niezdrowo. Chce, by przeszedł na dietę i zaczął ćwiczyć, ale on bagatelizuje kłopoty zdrowotne i podjada, gdy tylko żona nie widzi. Chętnie częstuje się tym, co podsuwa mu nadopiekuńcza matka.

Nina (Aleksandra Popławska) i Jacek (Mariusz Ostrowski) wracają z podróży poślubnej. W ESC policja z nakazu prokuratora zabezpiecza sprzęt. Z jednego z komputerów ktoś próbował się włamać do firmy Ozon.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: