SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1369 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1369 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

23.12.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1331. Stefan Górka (Krzysztof Kiersznowski), Urszula (Bożena Stachura)
Barwy szczęścia odc. 1331. Stefan Górka (Krzysztof Kiersznowski), Urszula (Bożena Stachura) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1369 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1369 w TVP2 w czwartek 24.12.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1369 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1369 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1369 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1369 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1369 - streszczenie, co się wydarzy?

Stefan (Krzysztof Kiersznowski) decyduje się polecieć z Urszulą (Bożena Stachura) do Londynu. Zdaje sobie sprawę z tego, że przyjaciółka potraktuje wspólny wyjazd jako chęć pogłębienia ich znajomości. Bartek (Bartosz Gelner) uznaje, że wujek nie chce już czekać na powrót jego mamy i zamierza ułożyć sobie życie z inną kobietą. Łukasz (Michał Rolnicki) otrzymuje wiadomość od osoby, która widziała Walerię (Ewa Ziętek) w małej wiosce na Podlasiu.

Amelia wraca do pracy w firmie Huberta (Marek Molak). Od razu zauważa, że Mirek i Marika mają romans. Postanawia wyjaśnić to z pracownicą. Z kolei w pralni Bożena zostaje wezwana do szefa na dywanik. Przełożony proponuje kobiecie lepsze warunki pracy w zamian za seks. Magda (Honorata Witańska) idzie na wymuszoną randkę z Sebastianem. Spotkanie nie należy do udanych.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: