SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1368 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1368 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

22.12.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia 1368, Marta (Katarzyna Zielińska), Artur (Jacek Rozenek)
Barwy szczęścia 1368, Marta (Katarzyna Zielińska), Artur (Jacek Rozenek) foto:

"Barwy szczęścia" odcinek 1368 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1368 w TVP2 w środę 23.12.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1368 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1368 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1368 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1368 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1368 - streszczenie, co się wydarzy?

Marta (Katarzyna Zielińska) przeżywa pierwszy kryzys po powrocie z odwyku. Boi się, że ulegnie pokusie i sięgnie po alkohol. Z kolei Ewa (Gabriela Ziembicka) zamartwia się, że jej mama znowu będzie musiała wyjechać. Jak zawsze w trudnych chwilach obie mogą liczyć na Artura (Jacek Rozenek).

Natalia (Maria Dejmek) nie chce podejmować współpracy z Oliwierem (Mikołaj Krawczyk) ze względu na jego znajomość z Halickim. Ostatecznie jednak zgadza się na spółkę z Jakubczykiem. Klemens (Sebastian Perdek) zauważa, że mężczyzna flirtuje z Natalią.

Do komputera firmowego Marleny (Magdalena Grąziowska) włamuje się haker. Na prośbę Magdy Sebastian poprawia zabezpieczenia, a w ramach zapłaty chce umówić się na randkę ze Zwoleńską. Kasia (Katarzyna Glinka) uważa, że jej ojciec cierpi z powodu samotności. Niespodziewanie Stefan (Krzysztof Kiersznowski)  dostaje od Uli (Bożena Stachura) propozycję wyjazdu do Anglii w odwiedziny do Julity (Katarzyna Sawczuk) i Radka.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: