SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1366 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1366 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

17.12.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1360. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Adam Jakubik (Bartosz Porczyk)
Barwy szczęścia odc. 1360. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Adam Jakubik (Bartosz Porczyk) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1366 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1366 w TVP2 w poniedziałek 21.12.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1366 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1366 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1366 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1366 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1366 - streszczenie, co się wydarzy?

Na uczelni Iwona (Izabela Zwierzyńska) spotyka Alka (Krzysztof Wach), ale były mąż nie chce mieć z nią nic wspólnego. Pyrka wpada też na Adriana (Sambor Czarnota). Ten z kolei, mimo że dziewczyna traktuje go chłodno, próbuje wyciągnąć ją na kawę.

By nie narażać bliskich, Jakubik (Bartosz Porczyk) postanawia jak najszybciej wyjechać z Polski. Mówi Agnieszce (Anna Dereszowska), że nie będzie jej towarzyszyć w drodze do Londynu. Arek dziękuje Annie (Dorota Kolak) za wszystko, co dla niego zrobiła. Jego dziadek zgodził się, by poszedł do liceum o profilu filmowym. Walka o chłopaka kosztowała Marczakową wiele nerwów. Kobieta zapowiada dyrektor Pawłowicz, że w kolejnym roku nie obejmie wychowawstwa. Z kolei na budowie Jerzy (Bronisław Wrocławski) naraża się szefom, którzy upierają się przy wykorzystaniu tańszych materiałów.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: