SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1365 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1365 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

16.12.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1364. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska)
Barwy szczęścia odc. 1364. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1365 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1365 w TVP2 w czwatrek 17.12.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1365 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1365 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1365 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1365 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1365 - streszczenie, co się wydarzy?

Kornelia (Katarzyna Herman) zgadza się na wyjazd Agnieszki (Anna Dereszowska) do Londynu w związku z jej udziałem w brytyjskim show o modzie. Gdy Adam (Bartosz Porczyk) informuje Walczak, że on też musi opuścić Polskę, blogerka proponuje mu, by wyjechali razem. Pod wpływem rozmowy z Martą (Katarzyna Zielińska) Łukasz (Michał Rolnicki) jedzie do Kasi (Katarzyna Glinka), by z nią porozmawiać. Dzięki mediacjom Walawskiej skłócona para godzi się.

Po ślubie Niny (Aleksandra Popławska) i Jacka (Mariusz Ostrowski), Marek (Marcin Perchuć) spotyka się z Mateuszem i Sebastianem. Koledzy pokazują Złotemu dowody świadczące o winie Brożka, ale boją się, że stracą pracę, jeśli wystąpią przeciwko mężowi szefowej. Tymczasem do domu niespodziewanie wraca z Finlandii Iwona (Izabela Zwierzyńska).

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: