SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1364 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1364 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

15.12.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1364. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska)
Barwy szczęścia odc. 1364. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Marta Walawska (Katarzyna Zielińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1364 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1364 w TVP2 w środę 16.12.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1364 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1364 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1364 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1364 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1364 - streszczenie, co się wydarzy?

Dla dobra Johna Sara (Dominika Kimaty) jest zdecydowana wyjechać z Adamem (Bartosz Porczyk). Tymczasem dwóch mężczyzn robi z ukrycia zdjęcie jej synkowi. Potem przekazuje je Klarze z ostrzeżeniem.

Łukasz (Michał Rolnicki) zwierza się Marcie (Katarzyna Zielińska) z trudnej sytuacji z Kasią (Katarzyna Glinka). Walawska zachęca go ratowania związku z Górką. Idzie też porozmawiać w tej sprawie z przyjaciółką, ale Kasia nie ma ochoty na wyjaśnianie kolejnych nieporozumień z ukochanym.

Kornelia (Katarzyna Herman) jest zachwycona nową kolekcją, która wyszła spod ręki Agnieszki (Anna Dereszowska). Chce świętować sukces, wtedy jednak Walczak wyznaje, że dostała propozycję udziału w brytyjskiej wersji programu o modzie jako jurorka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: