SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1362 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1362 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

09.12.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1055. Julia (Marta Nieradkiewicz), Magda (Honorata Witańska), Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska)
Barwy szczęścia odc. 1055. Julia (Marta Nieradkiewicz), Magda (Honorata Witańska), Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) foto:

"Barwy szczęścia" odcinek 1362 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1362 w TVP2 w poniedziałek 14.12.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1362 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1362 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1362 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1362 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1362 - streszczenie, co się wydarzy?

Łukasz (Michał Rolnicki) naradza się ze swoją adwokat w sprawie opieki nad Ksawciem. Relacje Kasi (Katarzyna Glinka) z mającym kryminalną przeszłość Jakubikiem przemawiają za wygraną Sadowskiego. Sara (Dominika Kimaty) zamierza opowiedzieć Adamowi (Bartosz Porczyk) o swoich uczuciach. Tymczasem on spotyka się z Agnieszką (Anna Dereszowska), która wyznaje mu, że bardzo mu na nim zależy.

Natalia (Maria Dejmek) idzie do Rybińskiego, by porozmawiać o pomyśle tanich porad prawnych. W kancelarii jest świadkiem dwuznacznej sytuacji między Malwiną a Waldemarem (Jacek Romanowski). Tymczasem do Polski na rozprawę rozwodową przyjeżdża Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska). Piotr (Piotr Jankowski) postanawia sprzedać historię o przekrętach w G&G do mediów. Artur ostrzega go, by nie zadzierał z Rosjanami, gdyż nie wie, do czego są zdolni. Wbrew jego radom Walawski upija się i w bojowym nastroju przerywa posiedzenie zarządu.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: