SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1361 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1361 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

08.12.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1361. Adam Jakubik (Bartosz Porczyk), Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1361. Adam Jakubik (Bartosz Porczyk), Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1361 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1361 w TVP2 w środę 9.12.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1361 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1361 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1361 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1361 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1361 - streszczenie, co się wydarzy?

Marek (Marcin Perchuc) zostaje prawnie uznany jako ojciec Witka (Witold Sosulski). Jest szczęśliwy i wdzięczny Ninie (Aleksandra Popławska), że do tego doprowadziła. Przy okazji mężczyzna zapewnia byłą partnerkę, że wierzy w uczciwość Sebastiana w sprawie wycieku z ECS. Tymczasem Jacek (Mariusz Ostrowski) przekazuje Adamskiemu kolejne wykradzione dane.

Bożena jest przemęczona ciągłymi nocnymi zmianami w pralni. Opowiada Mirkowi o swoich podejrzeniach co do szefa, który faworyzuje jedną z pracownic, z którą prawdopodobnie sypia. Tymczasem jej narzeczony wdaje się w romans z jedną ze sprzątaczek - Mariką.

Borys (Jakub Wieczorek) i Adam (Bartosz Porczyk) naprawiają wspólnie usterkę w mieszkaniu Kasi (Katarzyna Glinka). Górka zostaje pilnie wezwana do pracy i prosi Jakubika, by został z Ksawerym. Wtedy do mieszkania przychodzi Łukasz (Michał Rolnicki). Między mężczyznami dochodzi do szarpaniny.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: