SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1358 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1358 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

02.12.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Adam Jakubik (Bartosz Porczyk), Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Sara (Dominika Kimaty)
Barwy szczęścia. Adam Jakubik (Bartosz Porczyk), Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Sara (Dominika Kimaty) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1358 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1358 w TVP2 w czwartek 3.12.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1358 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1358 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1358 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1358 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1358 - streszczenie, co się wydarzy?

Sara (Dominika Kimaty) i Basia (Sławomira Łozińska) martwią się, że Adam (Bartosz Porczyk) nie mówi im o wszystkim i że znów zniknie bez słowa. Tymczasem Jakubik dowiaduje się, że w Polsce jest jego była dziewczyna - Agnieszka (Anna Dereszowska). Postanawia ją odwiedzić.

Piotr (Piotr Jankowski) uważa, że padł ofiarą intrygi Chowańskiego (Jacek Rozenek). Próbuje szantażować Artura i zmusza go, by skontaktował się z Wadimem i Władimirem. Biznesmeni nie zamierzają jednak współpracować z osobą, która za pieniądze zrobi wszystko. Wściekły Walawski postanawia się na nich odegrać.

Sabina (Barbara Kurzaj) martwi się, że wzięli na siebie z Andrzejem (Bartłomiej Nowosielski) zbyt duży ciężar. Nie uda im się pogodzić opieki nad dzieckiem z pracą.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: