SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1357 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1357 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

01.12.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia. Adam Jakubik (Bartosz Porczyk), Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Sara (Dominika Kimaty)
Barwy szczęścia. Adam Jakubik (Bartosz Porczyk), Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Sara (Dominika Kimaty) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1357 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1357 w TVP2 w środę 2.12.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1357 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1357 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1357 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1357 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1357 - streszczenie, co się wydarzy?

Basia (Sławomira Łozińska), Sara (Dominika Kimaty) i John cieszą się z powrotu Adama (Bartosz Porczyk). Na spacerze Jakubik wyznaje Sarze, że wrócił do kraju, gdyż chciałby ułożyć sobie z nią na nowo życie i być wreszcie ojcem dla Jasia.Matka Adama martwi się o bezpieczeństwo syna.

Wadim i Władimir przejmują G&G. Ich pierwszą decyzją jest zwolnienie starego zarządu. Piotr (Piotr Jankowski) jest pewien, że zostanie nowym prezesem wydawnictwa. Częstowany przez Rosjan wódką i cygarami ku swojemu zaskoczeniu dostaje jednak nie awans a odprawę.

Jerzy (Bronisław Wrocławski) martwi się, że zwlekał z podjęciem decyzji w sprawie pracy. Radosław (Jarosław Boberek) proponuje mu wynagrodzenie na poziomie początkującego inżyniera.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: