SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1355 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1355 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

25.11.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia, Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski)
Barwy szczęścia, Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski) foto:

"Barwy szczęścia" odcinek 1355 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1355 w TVP2 w poniedziałek 30.11.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1355 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1355 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1355 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1355 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1355 - streszczenie, co się wydarzy?

Ślub Sabiny (Barbara Kurzaj) i Andrzeja (Bartłomiej Nowosielski), mimo obaw panny młodej, przebiega bez problemów. Jednak tuż po ceremonii Tomala nagle wychodzi, tłumacząc się pilnym wezwaniem do awarii. Jego zachowanie wyprowadza Sabinę z równowagi. Gdy jednak mąż wraca z Mają na rękach nie posiada się z radości.

Problemy w pracy nie dają Agnieszce (Anna Dereszowska) spokoju. Projektantka traci wiarę w swoje możliwości. Judyta (Magdalena Kuta)wspiera córkę i jedzie razem z nią do wzorcowni. Tam z pomocą krawca Jakuba udaje im się poprawić projekty.

Stefan (Krzysztof Kiersznowski) sprzeciwia się wyjazdowi córki do Zakrzewia i bierze w obronę Sadowskiego (Michał ROlnicki). Tymczasem Alina próbuje uświadomić Kasi, że Łukasz dba tylko o siebie i nigdy się nie zmieni.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: