SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1354 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1354 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

24.11.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia, Jacek (Mariusz Ostrowski), Nina (Aleksandra Popławska)
Barwy szczęścia, Jacek (Mariusz Ostrowski), Nina (Aleksandra Popławska) foto:

"Barwy szczęścia" odcinek 1354 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1354 w TVP2 w środę 25.11.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1354 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1354 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1354 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1354 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1354 - streszczenie, co się wydarzy?

W klubie Łukasz (Michał Rolnicki) urządza Kasi (Katarzyna Glinka) awanturę za nasyłanie na niego Aliny. Grozi, że wkrótce sąd ureguluje jego prawa do Ksawerego. Iga (Ada Fijał) wypytuje Walawską o Wadima i Władimira, których Chowański polecił Piotrowi (Piotr Jankowski) jako inwestorów. Wieczorem Marta (Katarzyna Zielińska) ma pretensje do Artura (Jacek Rozenek), że znowu dał się wciągnąć w interesy z Rosjanami. Wychodzi na jaw kolejny wyciek danych z ESC.

Nina (Aleksandra Popławska) podejrzewa o nielegalne działania Jacka (Mariusz Ostrowski). Adamski staje się coraz bardziej nerwowy. Żąda od Brożka sfinalizowania ich umowy bądź zwrotu pieniędzy. Jacek czuje, że grunt pali mu się pod nogami i robi coś nieoczekiwanego - oświadcza się Ninie.

Bartek (Bartosz Gelner) wyjawia Kornelii (Katarzyna Herman) swój pomysł na nowy biznes, ale ukochana uprzedza, by nie liczył na jej pomoc. Wkrótce Wagner odbiera telefon z wzorcowni. Okazuje się, że projekty były źle przygotowane. Zdenerwowana bizneswoman wzywa Agnieszkę (Anna Dereszowska) na dywanik.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: