SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1353 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1353 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

23.11.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1350. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak)
Barwy szczęścia odc. 1350. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1353 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1353 w TVP2 we wtorek 24.11.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1353 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1353 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1353 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1353 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1353 - streszczenie, co się wydarzy?

Stefan (Krzysztof Kiersznowski) prosi Rybińskich, by zwolnili Kasię (Katarzyna Glinka) z przysięgi danej Ksaweremu. Uważa, że to dlatego jego córka nie może ułożyć sobie życia. Alina jest oburzona tymi insynuacjami. W tajemnicy spotyka się z Sadowskim.

Adamski (Zbigniew Suszyński) wręcza Jackowi zaliczkę za kolejne zadanie. Wieczorem Brożek znów próbuje wykraść firmowe dane. Tymczasem Ninie (Aleksandra Popławska) udaje się zatrzymać klienta, który skarży się na jakość usług ESC. Kobieta udziela mu wysokiego rabatu.

Klara (Olga Jankowska) i Hubert (Marek Molak) wypoczywają w Kołobrzegu i korzystają z uroków SPA. Na plaży spotykają Milenkę (Zuzanna Dziubałko) i Marylę (Adrianna Chlebicka). Dziewczyna ma skwaszoną minę, gdyż przyjechała nad morze z Adamem, ale cały czas opiekuje się dzieckiem.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: