SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1349 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1349 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

16.11.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1348. Marta (Katarzyna Zielińska), Artur Chowański (Jacek Rozenek)
Barwy szczęścia odc. 1348. Marta (Katarzyna Zielińska), Artur Chowański (Jacek Rozenek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1349 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1349 w TVP2 we wtorek 17.11.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1349 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1349 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1349 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1349 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1349 - streszczenie, co się wydarzy?

Marta (Katarzyna Zielińska) jest szczęśliwa, że wróciła do domu i udało jej się ukończyć terapię. Ewa (Gabriela Ziembicka) i Artur (Jacek Rozenek) nie mogą się nią nacieszyć. Walawski (Piotr Jankowski) nie potrafi powstrzymać się przed złośliwymi komentarzami dotyczącymi nałogu byłej żony. Naciskany przez Piotra Chowański przekonuje Rosjan do wyłożenia dodatkowych pieniędzy na łapówki dla zarządu G&G.

Na kolejnym spotkaniu z Szymonem Magda (Honorata Witańska) sugeruje mu, że nie powinni się widywać. Chłopak przyjmuje jej decyzję ze spokojem. Zwoleńska zaczyna się zastanawiać, czy przypadkiem sama nie skazuje się na samotne życie.

Zbliża się ślub Sabiny (Barbara Kurzaj) i Andrzeja (Bartłomiej Nowosielski). Po przymiarce sukni radosny nastrój przyszłej panny młodej pryska. Po południu narzeczeni mają bowiem odebrać wyniki badań Mai.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: