SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1346 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1346 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

10.11.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1343. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Jaga (Maria Dębska)
Barwy szczęścia odc. 1343. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Jaga (Maria Dębska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1346 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1346 w TVP2 w środę 11.11.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1346 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1346 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1346 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1346 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1346 - streszczenie, co się wydarzy?

Mirek i Waldek obserwują dom Kuklińskiego. Gdy ochroniarze odjeżdżają, mężczyźni ruszają za ich furgonetką, w nadziei, że odnajdą miejsce przetrzymywania Amelii.

Adrian (Sambor Czarnota) spędza całą noc w klubie go-go. Iwona (Izabela Zwierzyńska) umawia go na spotkanie z doktor Rawicz i dowiaduje się, że ukochany przerwał terapię. Lekarka uświadamia jej, że nie może być na każde wezwanie partnera. Rozmowa daje Iwonie wiele do myślenia.

Arek nie zjawia się w szkole. Zaniepokojona Anna (Dorota Kolak) odwiedza chłopaka w domu. Uczeń jest Marczakowej wdzięczny, gdyż po jej interwencji lepiej dogaduje się z dziadkiem. W szkole młody chuligan zaczepia Kajtka i Hanię. Cieślak wykorzystuje wiedzę zdobytą na kursie karate, czym zaskakuje rywala.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: