SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia online odcinek 1345 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

Barwy szczęścia online odcinek 1345 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

09.11.2015, godz. 18:29
Barwy szczęścia odc. 1344. Amelia (Stanisława Celińska)
Barwy szczęścia odc. 1344. Amelia (Stanisława Celińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1345 za darmo w internecie na vod.tvp.pl. "Barwy szczęścia" odc. 1345 w TVP2 we wtorek 10.11.2015, godz. 20.05. Przed premierą w telewizji odcinek 1345 "Barw szczęścia" płatny w internecie. Po emisji serialu "Barwy szczęścia" odcinek 1345 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl oglądaj online za darmo"Barwy szczęścia" odc. 1345 w internecie bezpłatnie - oto link:

Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1345 online w internecie na VOD.TVP.pl

"Barwy szczęścia" odcinek 1345 - streszczenie, co się wydarzy?

Amelia (Stanisława Celińska) wciąż nie wróciła do domu. Mirek (Paweł Ferens) zgłasza jej zaginięcie na policji i kieruje podejrzenia na Kuklińskiego. Nie czekając na działania funkcjonariuszy odwiedza mężczyznę w jego biurze. Kukliński zaprzecza oskarżeniom. Kubiak kontaktuje się ze swoim znajomym, Waldkiem, byłym policjantem.

Adrian nocuje poza domem. Zdenerwowana Iwona (Izabela Zwierzyńska) idzie do klubiku malucha i urządza Jadze (Maria Dębska) awanturę, sądząc, że ma ona coś na sumieniu. Wkrótce Świderski (Sambor Czarnota) sam dzwoni do narzeczonej z nietypową prośbą.

Klemens (Sebastian Perdek) doskonale odnajduje się w roli ojca Otylki. Natalia (Maria Dejmek) nie może się nadziwić, że kolega mieszka z Lilianą (Aleksandra Szwed) i swoim rywalem Redykiem. Tymczasem Irek (Otar Saralidze) naciska na ukochaną, by zgłosiła go jako prawnego opiekuna Otylki.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: